דשא סינטטי איכותי

גינות לדוגמא

החלטת להתקין דשא סינטטי לגינתך? בחירה נבונה, עכשיו רק נשאר לך להשוות בין הסוגים הקיימים בשוק ולבחור בדגם איכותי, עמיד ובמחיר הוגן, בוא להכיר מקרוב את האופציות הנבחרות והמומלצות ולקבל הצעות מחיר בפורטל הדשא של השכן.

ישנן סיבות רבות להעדיף דשא סינטטי על פני דשא אמיתי, דשא סינטטי באיכות גבוהה הוא דשא רך ונעים למגע, הוא מותאם להנחה בכל גינה, אינו דורש תחזוקה וטיפול קבוע כמו דשא רגיל (השקיה, כיסוח, הדברה וכדומה), הוא עמיד בתנאי מזג האוויר לרבות חום או קור קיצוני, הוא נותר רענן ויפה מראה, לא מתבלה ולרוב מחזיק מעמד שנים ארוכות.

איך תוודא שתבחר בדשא סינטטי ברמה גבוהה?

אך לא כל דשא סינטטי עומד בסטנדרטים הללו, ישנם סוגי דשא שונים, כל חברה או ספק משווקים דגמים אחרים של דשא סינטטי איכותי יותר או פחות ולעתים ישנם הבדלים מהותיים במאפייני הסיבים –  דרגת הצפיפות, הגובה, הקוטר, הכמות, המשקל, לתכונות אלה חשיבות רבה בכל הנוגע לרמת ולאיכות המוצר.

יריעת דשא סינטטי מוצלחת תהיה בעלת  כמות וצפיפות סיבים גבוהה יותר מזו שאיננה ולפיכך גם בעלת משקל כבד יותר, אלמנטים אחרים כמו גובה וקוטר הסיב תלויים בצורך, במטרה או בהעדפה האישית.

כמה עולה דשא סינטטי איכותי?

לכן אם אתה מעוניין בדשא סינטטי שישמור על מראה טוב לאורך זמן, אם אינך רוצה לרכוש ולהתקין דשא אחת לתקופה, שיהיה עמיד ביותר ולא ישחק במהרה עליך לבחור בחכמה וזאת ניתן לעשות רק בעזרת סקירה ובדיקה יעילות.

כמובן שגם למחיר חשיבות לא מעטה, דשא זול לרוב יהיה איכותי פחות מזה היקר, עם זאת לעתים מחיר גבוה אינו מעיד על רמה גבוהה, פורטל הדשא של השכן מביא בפניך אינפורמציה והמלצות אמינות, הירשם ובחר בהצלחה.