טפטפות לגינה

שתילת דשא

מתכנן הקמת גינה ומעוניין במערכת השקייה יעילה וחסכונית? מחפש פתרון השקייה נוח ואפקטיבי לגינה קיימת? פה באתר הדשא של השכן תוכל להתוודע אל המבחר, לקבל יעוץ מאנשי מקצוע מביני דבר ובנוסף לערוך בדיקה והשוואת עלויות מוצלחת.

איך אתה משקה את הגינה שלך? האם אתה משתמש בצינור השקיה ומקבל חשבון מים אסטרונומי? בממטרות שמתאימות להשקיית דשא אך לאו דווקא עושות טוב לשאר הצמחיה כי הן מספקות יותר מדי או פחות מדי מים או לא מכסות את כל שטח הגינה?

טפטפות לגינה וממטרות לגינה – חשוב לדעת באיזה אמצעי לבחור ומתי?

רובנו עושים טעות זו או אחרת בהשקית הגינה, כמובן שלא בכוונה, בעיקר מפני שאנו לא מודעים לצרכיה, השקייה נבונה דורשת תכנון מקדים תוך עריכת שיקולים וחישובים יעילים, לכל אזור וסוג צמחיה בגינה צרכים משלו – כמות ואורך השקיה מומלצים ויש לדאוג לספק אותם כשורה.

השקיה בצינור היא לא האמצעי המומלץ, במיוחד במדינה כמו שלנו בה קיימת בעיה חמורה עם אספקת מים וגם משום שזה פשוט לא משתלם, ממטרות הן פתרון טוב ויעיל אך בעיקר לדשא, טפטפות לגינה הן אמצעי מבוקר ואפקטיבי המשמש להשקיית עצים, שיחים ושאר צמחים.

טפטפות לגינה פועלות בצורה חכמה וחסכונית ביותר, מספקת את הכמות הרצויה, בזמן הרצוי, בהתאם לתנאי מזג האוויר, תוך חלוקה לאזורים ולסוג הצמחיה ובכך משמרת אותה ירוקה ובריאה, ישנם כמה סוגי טפטפות וכדאי להגיע להחלטה לאחר שתכיר כראוי את האפשרויות המתקדמות בתחום.

טפטפות וממטרות, צנרת השקיה ומערכות השקיה ממוחשבות, כל האופציות, הדגמים המובילים, עלויות הרכישה ומחירי ההתקנה, האינפורמציה הרלוונטית יכולה לעשות דרכה אליך תוך זמן קצר ולסייע לך בהגעה להחלטה, היעזר בנו.