דשא טבעי

גינות לדוגמא

גלה על יתרונותיו של דשא סינטטי על פני דשא טבעי

הרצון לחסוך במים ובעבודות גינון מוביל רבים מבעלי הבתים והחצרות להתלבט בין שתילה של דשא טבעי לבין דשא סינטטי בשטחם. לכל סוג היתרונות והחסרונות שלו אך עם זאת נראה כי הדשא סינטטי הולך ומחזק את מעמדו בקרב מרבית חובבי הגינות. מדוע זה כך ואיך גם אתה תוכל להשיג לך כזה במחיר מוזל?

דשא סינטטי- למה הוא טוב לנו?

הדשא הסינטטי הוא לא פחות יפה מכל סוג של דשא טיבעי וללא ספק חסכוני יותר מבחינות רבות ומגוונות אשר את חלק פירטנו פה עבורך:

  • חיסכון בריסוס, מים, מערכת השקיה וחומרי דישון- העלויות הקשורות בדשא טבעי הן רבות ולא רק בכסף. משבר המים הארצי לא מאפשר עוד להשקות גינות ומדשאות ללא הגבלה. היום אין להשקות בשעות היום אלא רק בערב, יש חודשים מסוימים בשנה בהם כלל לא ניתן להשקות ועוד תקנות.

לפיכך החיסכון במים איננו משפיע רק על הכיס של כל אחד בנפרד אלא על מאגרי המים הארציים והציבוריים של כולנו.

על הוצאות המים יש להוסיף את עלויות החומרים הכימיים וחומרי הריסוס שקשה להימנע מלרכוש אותם בשל המזיקים השונים הצפויים לתקוף את הדשא.

  • חיסכון בשעות עבודה- הדשא הסינטטי לא יצריך אפילו חצי מזמן העבודה שיידרש ממך להקדיש לעבודות גינון של דשא טיבעי. השתילה של הדשא, הכיסוח והגיזום, הריסוס וכו' כולן פעולות שהן חלק מהשגרה בהן אין צורך כשמדובר בדשא מלאכותי.

כמה עולה דשא טבעי?

לפי הרשימה לעיל ניתן להסיק שבהשוואה לדשא סינטטי, הדשא הטבעי יקר יותר הן לטווח הרחוק והן לטווח הקצר. ואם תוסיף לכך את ההוצאות הרגילות שכל גינה דורשת, מדובר בסכומים גבוהים למדי, אז אם אפשר לחסוך קצת בדשא, למה לא?

קבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר מחברות ושירותי גינון מובילים לגבי דשא סינטטי ודשא רגיל, התקנת מערכות השקייה, שירותי גיזום וכו' בעזרתנו, פורטל הגינון של ישראל. השאר מספר פרטים ליצירת קשר ונפנה אותם אליך הכי מהר שאפשר, בחינם לחלוטין וכמובן שללא כל התחייבות מצדך!