עצי נוי לגינה

עצי נוי לגינה

מי עוד מחפש עצי נוי לגינה?

בכל גינה מוכרח להיות לפחות עץ אחד שיעשה קצת צל ויקל על הישיבה בחוץ בימים חמים. אך מבחר העצים הוא עצום והמראה היפה של רבים מהם עלול לבלבל עד מאוד ולהוביל לבחירה לא נכונה של עץ נוי לגינה.  מה עושים? לפני שמתחילים להקים, מתייעצים! קבל פרטים ומחירים דרך אתר הדשא של השכן.

עצי נוי לגינה- בוחרים עצים מתאימים

כל גינה מספקת תנאים שונים לעצים ולכל בעל גינה צרכים משלו. יש שיעדיפו להתקין פרגולה גדולה כדי לקבל צל מבלי לשתול, להשקות ולגזום עצים. אחרים לא יתפשרו על סוכך או גינה מלאכותית ויתעקשו לשלב בה גם עצי נוי, עצי פרי, שיחים מטפסים, צמחים בעציצים וכדומה.

כדי לעודד שתילה של עצי נוי לגינה, כדאי שהם יהיו:

  • חסכוניים במים
  • קלים ונוחים לתחזוקה מבחינת גיזום, כיסוח, נשירת עלים ואיסופם מהקרקע, פריחה מלכלכת, מזיקים ועוד.
  • יתנו צל-  מעבר ליכולתם של העצים להוסיף למראה הגינה בצבעם וביופיים, יש להם תפקיד חשוב בהגנה מפני השמש. עץ הוא פתרון טיבעי וטוב להצללה ולכן אם כבר בוחרים להשקיע בעצים כדאי שיוכלו לספק גם צל.

מה מומלץ ומה פחות?

כדי למזער את הצורך בתחזוקה שוטפת ויום יומית מומלץ להמנע מעצים שצומחים באופן מהיר. למרות שכל אחד היה רוצה להקים את גינתו כמה שיותר מהר, כדאי לקחת בחשבון שככל שהעץ צומח מהר יותר כך יהיה צורך לגזום אותו מספר רב יותר של פעמים לאורך הזמן.

רבים מתלבטים האם שתילה של עצים נשירים תהיה הבחירה הנכונה עבורם. התשובה לכך תלויה במיקום הספציפי של העץ מאחר והנשירה שלו תאפשר חדירה של השמש אל הבית ואל שטח החצר. אם למיקום העץ לא תהיה כל השפעה על העניין, אפשר לשלב בין כמה סוגים.

זקוק לגננים מנוסים שישתלו עצי נוי, יגזמו ויתקינו מערכות השקייה איכותיות? מלא אצלינו את טופס ההפנייה וקבל יעוץ ומחירים חסרי תקדים משירותי גינון מובילים ללא שום התחייבות מצדך, בחינם לחלוטין והכי מהר שאפשר!