שתילת דשא

שתילת דשא

מה אתה צריך לדעת על שתילת דשא?

נמאס לך מהאדמה החולית בחצר שלא מאפשרת לך לשבת בחוץ בכיף? שתילת דשא היא רק אחת מהדרכים המקובלות להפוך כל גינה חומה ולא אסתטית לגן מופלא ומטופח. בוא לקבל כמה טיפים חיוניים על הליך השתילה, מחירים ויעוץ אצלינו בפורטל הדשא של השכן.

איך שותלים דשא בצורה נכונה?

  • דואגים קודם כל לפנות את שטח האדמה המיועד לשתילת הדשא מכל וכל ומוודאים כי הוא חלק ונקי. לאחר מכן יש להשקות את אותו כמויות רבות של מים במשך כשבוע. בימים האלה צפויים לצמוח העשבים אותם יש להוציא בטרם השתילה.
  • הדרך היעילה ביותר למנוע צמיחה חוזרת של עשבים לא רצויים היא להשתמש בקוטל עשבים. יעוץ והכוונה לגבי השימוש תוכל למצוא על גב המיכל במסגרת הוראות היצרן.
  • כעת הגיע הזמן להשביח את הקרקע ולהפוך אותה לראויה ופורה עבור השתילה. ניתן לפזר קומפוסט בעזרת כלי גינה כגון קילשונים.
  • בכדי לדעת מהי כמות המים לה זקוק הדשא שלך יש להתחשב בין היתר באיזור המגורים ובעונת השנה. לדוגמא, דשא בעיר כמו תל אביב בימים חמים מאוד עשוי להזדקק להשקייה יומיומית ונדיבה. עם זאת, מרבית המקרים ידרשו ממך להשקות אחת לכמה ימים.
  • זהו! הקרקע מוכנה ומזומנה לשתילת שטיחי הדשא. כעת כל שנותר הוא להצמיד ולשטח את המרבדים להשקות ולהמתין בציפייה דרוכה לצמיחתו של דשא ירוק וצבעוני בגינה.

כמה עולה שתילת דשא

כשבאים לחשב את עלותה של כל השתילה יש לקחת בחשבון את הגורמים הבאים: גודל המשטחים, כלי עבודה וזמן עבודה, תוספות ועזרים כגון דשן וחומרי ריסוס ועוד. כדי למצוא את המחיר הטוב ביותר, תוכל להשוות מחירים בין אנשי מקצוע ממש כאן אצלינו בפורטל! זכור להשוות בין עלות שתילת דשא עצמאית אל מול עלות רכישת דשא מוכן מחירים יכולים להיות קרובים אחד לשני.

יש לך גינה ישנה ומוזנחת שהיית רוצה להפיח בה חיים? עברת לבית חדש ואין שם דשא? קבל את כל הפרטים והמחירים לגבי עיצוב גינות מכל הסוגים, שירותי גיזום והשקייה במהירות, בחינם ובחסכון אדיר של זמן וכסף! מלא את הטופס שמולך והמתן ליד הטלפון לפניות…