עיצוב גינה פרטית

עיצוב גינה פרטית

כל המידע על גינות פרטיות תמונות ומחירים במקום אחד!

בית פרטי ללא גינה מטופחת מקבל חזות עלובה וגם יוצר רושם לא כל כך חיובי על דייריו. אם אתה נשאר לשבת בסלון במקום להנות מהאוויר הצח בחוץ רק בגלל שאתה לא יודע כלום על עיצוב גינה פרטית, הגיע הזמן לעשות שינוי. בוא להתרשם מכמה גינות פרטיות תמונות כאן בפורטל הגינון של ישראל ותעצב לך את גינת חלומותיך!

עיצוב גינה פרטית- במה זה בעצם כרוך?

הדרך אל הקמת גינה או חידוש גינה מוזנחת לא חייבת להיות רצופת קשיים ומכשולים. הדבר הראשון שתוכל לעשות למענך ולמען שיפור מראה החצר שלך הוא להזמין אליך הביתה חברת גינון מנוסה שתעריך את מצב השטח בכמה דקות ותיתן לך רעיונות טובים לטיפוח הגינה.

לאחר שיאמרו לך הגננים מהו סוג האדמה עליה אתה דורך בחצר ואילו צמחים מתאימים לגדול בה, תוכל לבחור מתוך מגוון של סוגי צמחייה, עצי פרי ונוי, פרחים ועוד ולהתחיל בהתאם לתקציב שהגדרת עבור הנושא לתכנן ולעצב, להשקות ולגזום כאוות נפשך.

לא מבין כלום בעבודות גינון? למזלך, אתה לא צריך לעבוד בגינה בעצמך. גננים בכל הארץ ישמחו לספק לך שירותים מתקדמים בכל הקשור לעיצוב וטיפוח גינות, החל משתילה של צמחים, ריסוס וכיסוח הדשא וכלה בהתקנת מחשבי השקייה ועוד.

הבאנו לפניך מספר תמונות של גינות יפהפיות מהן תוכל לקחת השראה עבור הקמת הגינה שלך.

כמה יעלה לך עיצוב גינה פרטית?

קשה לעמוד על עלותן של גינות מעוצבות מאחר וכל גינה שונה מחברתה. מעבר לקניית הצמחים עצמם צריך לזכור שגינה דורשת גם חומרי דישון, חומרי הדברה, כלים ומכשירים לעבודה בגינה, מערכות השקייה ועוד ועוד. רוצה לחסוך לעצמך קצת כסף? יישם גינון אורגני בגינה שלך ועשה שימוש בקומפוסט!

גינות פרטיות תמונות זה לא מספיק…

אל תשאיר את הגינה שלך בגדר רעיון ובתמונות… מלא את הטופס כאן אצלינו ותזכה להנות משירותי גינון אמינים ומובילים בקרבת איזור מגוריך שיצרו איתך קשר באופן מיידי. השירות ניתן לך בחינם מפורטל הגינון של ישראל, הוא איננו מחייב ולא עולה גרוש!