מחשב השקייה

מחשב השקייה

שוכח לתת מים לצמחים באופן קבוע? אתה צריך מחשב השקייה

המראה העתיק של בעל גינה העומד עם צינור ומשקה את העציצים שלו בחוץ הולך ונעשה נדיר יותר ויותר. עם הדרכים המתקדמות של השקיית גינות של היום אין צורך לנסות להזכר האם כן השקת את הגינה או האם שכחת כי מחשבי השקייה יעשו עבורך את העבודה השחורה, ברוב המקרים גם הרבה יותר טוב ממך, ואפילו יחסכו לך כסף. עם פורטל הדשא של השכן תוכל לקבל גישה לכל המידע, היעוץ והמחירים מהר ובחינם! זכרו כי גינה חסכונית היום זה כמעט בגדר חובה.

השקיית גינות- שיטות

בגינות מטופחות יהיה בוודאות אחד מהבאים לפחות: דשא, עצים, פרחים וצמחים. אז איך משקים את כולם?

  • ממטרות- הדרך היעילה ביותר להשקות את הדשא שלך. המטטרות יופעלו בצורה אוטומטית אם תרצה ויסתובבו לכל כוון כך שכל פינה בדשא תקבל מים. חשוב לקבל יעוץ מחברות גינון לגבי מיקום הממטרות כדי למצות עד המקסימום את הפוטנציאל שלהן.
  • טפטפות- ההמצאה הישראלית הגאונית הזו היא הפתרון המושלם להשקיית העציצים בגינה. הרבה פעמים אנשים לא יודעים מהו חוזקו של זרם המים שהצמח אמור לקבל וכמה זמן להשקות. הטפטפות יווסתו את הכמות וישקו אותו נכונה מבלי להציף אותו.
  • מחשבי השקייה- מסוגל לשלוט בממטרות והטפטפות. כל מחשב השקייה איכותי אמור לכלול מספר ברזי השקייה, ניתן לתכנת אותו לפי הצורך, הוא עמיד נגד מים ורטיבות ועובד לרוב באמצעות בטריות. לא מומלץ להתקין מחשבי השקייה באופן עצמאי אלא להעזר במומחה למערכות השקיית גינות.

טיפ לחסכון במים: עשה שימוש חוזר במי הכביסה ובמים איתם אתה שוטף את הרצפה. חשבון המים האישי שלך ומאגרי המים הארציים יודו לך על כך…

כמה עולה מחשב השקייה?

עלותו של מחשב ההשקייה משתנה בין היצרנים השונים ומה שמכריעה לגביה הם בעיקר כמות הברזים, השאלה האם מדובר בגינה פרטית קטנה או גדולה שיש להשקות, הדגם המסויים ועוד. גם ההתקנה המקצועית כמובן תוסיף למחיר עצמו.

המחשב השכיח ביותר בקרב בעלי גינות היום הוא מחשב בעל 6 ברזים ומחירו עומד על כ-600 שקלים בממוצע. עם זאת, ניתן למצוא מחשבי השקייה פשוטים יותר גם ב-300 שקלים ויקרים יותר בכ-2000 שקלים.

מחשבי השקייה? אין בעיה!

קבל את המחירים הכי משתלמים לפני כולם! השאר איתנו כמה פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך במהרה עם הצעות מחיר מעולות ועם כל המידע והיעוץ מחברות גינון ופיתוח מובילות ואמינות בחינם ללחלוטין ומבלי שהתחייבת לדבר.