דשא דרבן מחיר

התקנת דשא סינטטי

בוא למצוא דשא דרבן מחיר ויעוץ!

הדשא של השכן תמיד נראה לך ירוק יותר? יכול להיות שפשוט לא התאמת את סוג הדשא בצורה נכונה לשטח שלך ולהרגלי הצריכה של בני המשפחה. סוגים של דשא יש היום הרבה וגם כמה וכמה אלטרנטיבות מעניינות אם מאסת ממנו. מחפש פרטים על דשא דרבן מחיר טוב ומבצעים? הגעת למקום הנכון!

דשא דרבן או אולי פספלום?

ישנם מספר שאלות שתוכל לשאול את עצמך ודרכן לדעת איזהו סוג הדשא הנכון לך ביותר וישרת אותך זמן רב. הנה כמה מהן:

  • האם הוא ייחשף לשמש או יהיה תחת צל? לא כל זני הדשא מסוגלים לשרוד בצל מלא ואפילו חלקי. לכן יש לבדוק את השטח היטב, לסקור את מיקום העצים המצלים על האיזור בו מתכוונים לשתול את הדשא וכמובן לקחת בחשבון את איזור המגורים בארץ ואת האקלים המיוחד לו.
  • מהו סוג הקרקע? משום שהקרקע היא זו המספקת לדשא את כל התנאים לצמוח, לגדול ושמור על צבעו הירוק והבוהק, כדאי שהדשא יותאם לה באופן ספציפי. ישנן למשל קרקעות שיש בהן יותר מליחות מאשר אחרות, שהן יותר פוריות, עמוקות וכדומה.
  • מהו אופן התחזוקה של הדשא? ישנם סוגים של דשא שלמען טיפוחם תיאלץ להקריב כמה שעות יקרות מדי שבוע ואחרים שיצריכו ממך יחס מינימלי. במידה ואתה לא חובב גינון גדול אלא רק רוצה להנות מקצת דשא בגינה, כדאי שתבחר בזן שלא מצריך כיסוח לעיתים תכופות, השקייה, דישון וריסוס באופן קבוע ועבודות גינון נוספות.

על דשא דרבן מחיר ומידע

דשא מסוג זה אידיאלי לאיזורים חמימים והוא נפוץ הן בחצרות פרטיות והן בגינות ציבוריות. בימים החורפיים של השנה הוא מצליח לא לאבד את הצבע הירוק שלו אך עם זאת באיזורים מאוד קרים יהיה לו קשה לעשות זאת.

יחסית לזנים אחרים, דשא דרבן הוא מינימלי מבחינת האחזקה שלו; יש לכסח אותו כל 10 ימים לערך אך לשמור על השקייה מסודרת וקבועה. הוא ידוע במקרמו הגס אך יש להקפיד על דריכה מועטה ולכן טוב יותר למטרות נוי.

מחירו של דשא דרבן עומד על כ- 25 שקלים בממוצע למטר רבוע ובנוסף לסכום הזה יש לקחת בחשבון גם את עלות ההובלה.

מעוניין במבצעים והנחות משמעותיות? השאר אצלינו את הפרטים ונוכל להציע לך אותם! קבל יעוץ מחירים ופרטים על עבודות גינון, התקנת מערכות השקייה,עיצוב גינות ועוד מהר ובחינם לחלוטין.