סוגי דשא סינטטי

סוגי דשא סינטטי

זני דשא לבחירתך במחירים מצויינים!

חולם על דשא אבל חושש שהילדים יהרסו אותו? לא רוצה לבזבז יותר מדי מים על השקייה? הכול אפשרי ותלוי אך ורק בסוג הדשא שאתה בוחר. זני דשא יש לא מעט ואפילו סוגי דשא סינטטי שנעשים יותר ויותר פופולארים עם הזמן. רוצה לעשות את הבחירה המוצלחת ביותר? עם פורטל הגינון של ישראל תעשה את זה מהר!

זני דשא- מותר לדרוך או לא?

כשם שתתאים את סוג העצים בגינה לגודלה, לצורך בצל ומתן פירות, לכמויות ההשקייה שידרשו ממך וכו', גם את הדשא רצוי לבחור על פי ההתנהלות הצפוייה בחצר וההרגלים של דיירי הבית. הכנו לך רשימה של מספר סוגים נפוצים מהם תוכל לבחור את הנכון עבורך:

  • פספלום- נחשב לרך ונעים ועם זאת גם עמיד בפני מלחים הנישאים באוויר ומצויים באדמה. משום כך רבים המתגוררים בקרבת הים מוצאים בו זן אידאלי. מושלם לבתים פרטיים שיש בהם ילדים שאוהבים להתרוצץ הרבה על הדשא או לארגון אירועים בחצר, שכן הוא גם עמיד בפני דריכות מרובות. בחורף הוא איננו ירוק וכמו כל סוג דשא אחר יש לכסח ולהשקות אותו באופן קבוע ואף לדשן.
  • קיקויו- השכיח ביותר בארץ. שומר על מראהו גם תחת השמש החזקה והקופחת וגם בתקופת החורף. הוא רך וגוון הירוק שלו לא כהה, מומלץ לאיזורים יבשים עם אחוזי לחות נמוכים.
  • אלטורו- בדומה לפספלום, גם האלטורו איננו נפגע כשדורכים עליו באופן תדיר וגם במקרים קשים של חוסר טיפוח הוא מצליח לשרוד. חזק אך המגע שלו נעים, ומיועד לשתילה ברוב איזורי הארץ.

קצת על סוגי דשא סינטטי

יתרונתיו של הדשא הסינטטי הם רבים ולא בכדי. ראשית, הפעולות הנדרשות על מנת לתחזק אותו הן מינימליות וחסכוניות. שנית, הוא יפה למראה ונעים למגע ומהווה פתרון מצויין למי שלא רוצה דשא רגיל אך גם לא מסתפק בחיפוי אבן.

מומלץ להתקין סוגי דשא סינטטי באיזורים בהם ישנם הרבה עצים נשירים מאחר וקל יותר לנקות אותו בהשוואה לדשא רגיל. חשוב לזכור שיש צורך במשטח ישר וחזק וניתן להתקין אותו אפילו על דקים, בטון, גגות בתים ומרפסות.

מחפש מבצעים של זני דשא?  הם מחכים לך כאן…

בוא למצוא שירותי גינון וחברות להקמה ותחזוק גינות במחירים משתלמים עם פורטל הגינון של ישראל! מלא את הפרטים שלך ונשלח אותם ישר אליך הכי מהר שאפשר, בחינם וללא התחייבות מצדך.