סלעים לגינה

סלעים לגינה

סלעים לגינה יחסכו לך זמן גינון!

אתה מסתכל על הגינה שלך והיא לא נראית טוב; את הדשא כבר מזמן היית אמור לכסח, הצבע שלו רחוק מלהיות ירוק, וגם הפרחים נראים פתאום מאוד עצובים. אתה תוהה לעצמך מה תוכל לעשות עבור הגינה שלך? דרך אחת מקורית ומיוחדת היא להוסיף לה סלעים לגינה. מדוע הם חיוניים לך ואיפה משיגים אותם, כל המידע אצלינו בפורטל הדשא של השכן.

סלעים לגינה- הדבר הבא

עבודות הגינון לעולם לא מסתיימות. גם כשנדמה לך שעבדת שעות על גבי שעות, כיסחת, השקת וגזמת וזה בטוח יספיק לכמה שבועות לפחות, כעבור שבוע- שבועיים המצב חוזר לקדמותו ויש להתחיל את הכול מחדש. אין לך כוח לטפח את הגינה? תתפלא עד כמה אבנים קטנטנות ומופלאות יכולות להקל עליך.

ייתכן וזה ישמע לך מובן מאליו, אך בניגוד לצמחים, לדשא ולעצים, את הסלעים אין צורך לגזום, להשקות או לרסס. הן לא יזוזו לשום מקום אם לא תזיז אותן, לא יגדלו כך שתצטרך לקצץ אותן ולא סביר שהמזיקים ימצאו אותן מפתות…

אין אמצעי טוב יותר לחסוך דרכו מים מאשר סלעים לגינה. עם כל התקנות החדשות של היום, האיסורים החמורים לגבי השקיית גינות והקנסות הצפויים לך אם תפר אותם, יותר ויותר בעלי גינות מעדיפים לחפש פתרונות יפים ומעצובים לגינה שלהם שלא יעלו להם או למדינה ביוקר.

דואג שסלעים אינם יפים כמו צמחים? בדיוק כשם שניתן ליצור גיוון בגינה עם צמחים, פרחים ועצים בשלל צבעים, כך ניתן גם לעצב את הגינה עם סלעים מיוחדים. כל מה שצריך לעשות הוא לקבל כמה עצות מקצעועיות משירותי הקמת גינות מקצועיים והרי לך גינה לתפארת, מרשימה וחסכונית!

איך משלבים אסנים וסלעים בגינה? דואגים רק לרסס מפני עשבייה קודם הנחתם ורצוי לעשות שימוש גם במשטח פלסטיק דק שיונח מתחתם.

חסוך זמן והרבה כסף עם פורטל הגינון של ישראל! מלא את השדות ממש כאן בתחתית העמוד וקבל פניות, מחירים ומבצעים נהדרים מחברות גינון מובילות במהירות הבזק, בחינם וכמובן שללא כל התחייבות מצדך.