חלוקי נחל לגינה

חלוקי נחל לגינה

בחן את עצמך: מה אתה יודע על חלוקי נחל לגינה?

חיפוי קרקע כבר מזמן לא חייב להעשות בדרך אחת ויחידה. משטחי הדשא הטיבעי והסינטטי מוחלפים היום באבנים, סלעים לגינה ומסלעות מרשימות וגם הם מצליחים להשוות מראה צבעוני ונהדר לכל גינה שהאדמה בה חשופה. על חלוקי נחל לגינה כבר שמעת? בוא לגלות עוד על הייחודיות שלהם כאן בפורטל הגינון של ישראל!

5 דברים שצריך לדעת על חלוקי נחל לגינה

  • לחוץ וגם לפנים- חלקוי הנחל הם קטנים בדרך כלל ולכן עשויים להתאים גם לקישוט חדרים בבית, אדני חלונות, חדרי אמבטיה ועוד. אומנם הם יותר נפוצים בחצר אך זו דרך נחמדה להכניס את הטבע גם קצת אל תוך הבית.
  • תהליך הליטוש- חלוקי הנחל אינם פשוט נאספים מהים או הנהר ומשווקים במצבם הטיבעי והגס לציבור הרחב. הם עוברים תהליך ארוך של החלקה וגם ליטוש עד שהם זוכים במראה המבריק הייחודי והיוקרתי שלהם.
  • גיוון אין סופי- אין דוגמא אחת או גוון אחד שמאפיינים את האבנים הקטנות הללו. חלקם יהיו גסים ומפוספים יותר בעוד שאחרים יהיו חלקים לגמרי. אחרים יהיו שטוחים לחלוטין בעוד שהשאר יהיו עגולים ועבים. גם מבחר הצבעים והדוגמאות הוא עצום.
  • חלוקי נחל לגינה- בעלי יכולת מדהימה לשמור על הלחות שבאדמה ולכן גם העצים והשתילים בגינה מרוויחים מעצם נוכחותם. ניתן לפזרם בכל דרך אפשרית, אקראית או מתוכננת, כגידור גינות קטנות בתוך חצר גדולה ועוד ועוד.
  • אלטרנטיבה מצויינת לצמחייה טיבעית- חלוקי הנחל יחסכו לך את זמן הגיזום, הכיסוח, הריסוס וההשקייה שהיית צריך להשקיע בכל שתילה של עצים, צמחים, דשא וכיוצא באלה. הם חסכוניים במים, עמידים מאוד ולא אמורים להנזק בשום צורה או להיות מושפעים מדבר.

מהר להיות בין הראשונים לזכות במחירי מבצע חסרי תקדים! אם תמלא את הטופס הקצר כאן בפורטל שלנו תוכל לקבל את הדילים הכי משתלמים עד אליך מבלי שהתאמצת לערוך סקרים ולהשוות מחירים בעצמך. השירות שלנו מוענק לך במתנה והוא חינמי לחלוטין, כי הגינה שלך חשובה לנו!