גינה טרופית

בניית גינה

מעוניין ליצור אווירה מיוחדת בגינה שלכם? שכל פעם שתצא אליה ותשהה בה תחוש שאתה נמצא בצל עציו וצמחיו של יער גשם? אולי אתה מעדיף דווקא גינה יוקרתית שכמו נלקחה מאחוזה של בני אצולה? גן יפני או גינה ים תיכונית?

כיום הכל אפשרי, כל מה שצריך לעשות זה לדעת לתכנן ולעצב את הגינה ולאחר מכן כל מה שנותר זה רק לשמור עליה ולוודא שהטיפול שהיא מקבלת הוא הטיפול הנכון, טיפול המותאם לצרכיה. אז אם אתה מעוניין לקבל עצות, לדעת באיזה צמחים ועצים לבחור, לאתר את אנשי המקצוע המובילים בתחום ולהיעזר בהם זה המקום.

גינות טרופיות או גן יפני – זה כבר לא בלתי אפשרי

כבר לא מדובר בטרנד חולף או בדבר מה שרק בעלי אמצעים ותקציב בלתי מוגבל יכולים להרשות לעצמם, גינות מעוצבות בסגנונות מסוימים או פינות בגינה המוקדשות לסגנון מסוים הם כבר מזמן נחלת הכלל, מה שאומר שעם מעט השקעה בתכנון נכון גם לך יכולה להיות גינה ים תיכונית או גן יפני, גם אם מדובר על עיצוב גינות גג.

ניקח לדוגמא גינות טרופיות, האקלים בארץ אומנם אינו אידיאלי להקמת גינה טרופית (באופן טבעי) אך בהחלט ניתן לייצר את התנאים להם צמחיה טרופית זקוקה כדי להתקיים. פשוט חשוב לעשות זאת כשורה.

כלומר להיוועץ באנשי מקצוע לקראת התהליך ולרוב גם לשכור את שירותיו של גנן מנוסה או חברת גינון מוצלחת להמשך הטיפול אם אין לך הזמן או היכולת לעשות זאת בעצמך.

ניתן גם לתכנן רק פינת צמחי מרפא או פינת גינה טרופית

כמו שכבר הוזכר קודם ישנה אפשרות נוספת, במקום לייצר גינה שלמה המושתתת על מטיב מסוים ניתן לשלב בגינה הקיימת אזור או פינה ובהם צמחים מסוג זה או אחר בסגנון הנבחר, וזה אפילו פתרון פשוט יותר כיוון שכך אפשר ביתר קלות לוודא שהאדמה ותנאי הגידול מותאמים במיוחד לצורך.

כך גם אתה תוכל להיות הבעלים הגאה של גינה אורגנית קטנה, גינת צמחי מרפא או תבלינים, גינה טרופית או גינת ירק, כמעט ואין גבול למה שניתן לעשות, אך לשם כך צריך ברוב המקרים עזרה מקצועית, הדשא של השכן מציע לך שירות זה ומבחר שירותי גינון נוספים, הירשם ועשה זאת בהצלחה.