דשא סינטטי קיסר

דשא סינטטי

שמעת על דשא קיסר אל אינך יודע עליו מספיק? מעוניין לערוך השוואה בין סוג זה לסוגי דשא סינטטיים נוספים? לקבל את כל הפרטים המהותיים כולל מחירים? הרשמה בדשא של השכן היא הצעד שעליך לעשות.

דשא סינטטי קיסר מאפיינים –

דשא קיסר הוא כאמור דשא סינטטי, אך מהן תכונותיו ומה מבדיל אותו מסוגי דשא מלאכותיים אחרים? מדובר בדשא סינטטי בעל יתרונות רבים – צבעו ירוק כהה, מראהו טבעי, הוא מיוצר ללא מילוי גומי ובשכבות, הטקסטורה שלו קטיפתית, רכה ונעימה במיוחד למגע וסיביו רחבים ובעלי צפיפות גבוהה.

תכונות אלה הופכות אותו לאידיאלי להתקנה כמעט בכל גינה, ניתן לשבת או לדרוך עליו ללא חשש, הוא עדין ונעים אך עם זאת הוא גמיש ועמיד אינו מאבד את צורתו או מתבלה במהרה, הוא בולם נפילות ומרכך את עוצמת המכה ולכן הוא מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים או תינוקות, למשחק ולפנאי.

עם כל כך הרבה יתרונות אין זה מפליא שהפך לנפוץ ומבוקש בקרב קהל יעד רחב, רבים כבר הבינו שדשא סינטטי עדיף על פני דשא קבוע טבעי, בעיקר אם אין די זמן לטפל בו ולהשקיע בו מרץ רב ולא מעט הוצאות, דשא מלאכותי הוא תחליף ראוי ומוצלח ואם הוא באיכות גבוהה הוא יכול להחזיק מעמד שנים.

כמה עולה דשא קיסר?

ישנם כמה משווקים עיקריים של דשא קיסר, חברות ובתי עסק פרטיים המציעים מחירים שונים לגליל/מרבד, אך יש לקחת בחשבון שמדובר במחיר רכישה שאינו כולל משלוח/אספקה, עם בדרך כלל ישנה גם אפשרות לרכישה במקום או לבצע הזמנה ולבוא לאסוף אותה.

אם כן מומלץ לערוך סקר שוק, פורטל הגינון של ישראל מציע לך דרך פשוטה, קצרה ואחראית לסקירה מוצלחת של מחירי דשא קיסר בפרט לצד עלות דשא מלאכותי בכלל, אז מדוע שלא תצטרף?