דשא מחיר

דשא מחיר

הגעת להבנה שאי אפשר בלי דשא בגינה? החלטה נבונה, עכשיו רק נותר לך לבחור בין דשא מוכן לדשא סינתטי, לבדוק ולהשוות עלויות רכישה והשמה, לבחור ספק ואיש מקצוע לביצוע העבודה ולהנות מדשא ירוק כל חודש בשנה, פורטל הדשא של השכן לשירותך.

דשא הוא חלק בלתי נפרד מגינה מטופחת, בין אם מדובר על כל שטח הגינה או על חלק ממנה, לא ניתן להשוות גינה ללא דשא לגינה עם דשא, לא במראה ולא בתחושה, ואין זה משנה אם מדובר על דשא אמיתי או דשא מלאכותי.

דשא למכירה – דשא מוכן או סינתטי?

אם החלטת שאתה מעוניין בדשא בגינת הבית או הבניין ישנן שלוש אפשרויות עיקריות לבחירתך – שתילה וגידול דשא בעצמך בשיטה הישנה והמוכרת שאורכת זמן ודורשת לא מעט השקעה, קניית דשא מוכן, הנחתו ואחזקתו או רכישת דשא מלאכותי והתקנתו.

אל כל בחירה מתלווים יתרונות וחסרונות משלה ולכן כדאי להגיע להחלטה תוך שיקול דעת ובהתאם לצרכים, למטרה ולתקציב, לשם כך יש להתוודע כראוי אל האופציות ולערוך סקירה נבונה שבסופה תוכל לבחור כשורה.

דשא מחירים – עלות דשא, עלות הכנת קרקע, הנחה ותחזוקה

מלבד החלוקה לקטגוריות "מוכן" או מלאכותי" כיום קיימים לא מעט סוגים של דשאים, מבחר זנים בעלי תכונות ומאפיינים שונים, יש להתאים את הבחירה לתנאי הקרקע, האקלים באזור, גודל השטח, הצורך (הנדסי או אסתטי, ספורט או בילוי) ושיקולים נוספים שיש להתחשב בהם.

כמה עולה דשא? דשא מחיר

מחירי דשא משתנים לא רק מסוג דשא אחד לאחר (עלות הדשא עצמו), אלא גם בהתאם לעבודות הכרוכות בהכנת הקרקע, בהנחת הדשא ובפעולות האחזקה, יש לזכור שברוב המקרים כאשר מדובר על דשא מוכן ולא סינתטי ובהתאם לסוג האדמה יש להכשיר את הקרקע או לעבדה, להדביר עשבים שוטים, לזבל ולדשן ומאוחר יותר כמובן לתחזק באופן שוטף – לדשן, לכסח, לטפל במזיקים וכדומה.

מחירי דשא – קבל הצעות משתלמות על רכישה ועבודות

עלות דשא כזה או אחר, סוגי דשא מחירים, ספקי דשא למכירה, עבודות הכנה לקראת הנחת מרבדי דשא ועבודות גינון לאחר מכן, הדשא של השכן – פורטל הגינון של ישראל מספק לך מענה מסודר, ייעוץ מקצועי, תשובה לכל שאלה, הצעות מחיר ממיטב הספקים ואנשי המקצוע בתחום.

אז אם אתה מעוניין בשירות שיחסוך לך לא מעט טרחה, אם אתה מחפש מידע אודות דשא מחיר, הכנה, התקנה או תחזוקה, פשוט הירשם וציין במה אתה מתעניין והאינפורמציה תעשה את דרכה אליך עוד היום.