מסלעות לגינה

מסלעות לגינה

מתכנן הקמת גינה ומחפש דרכים להפוך אותה ליותר מסתם גינה? מעוניין להוסיף לגינה הקיימת אלמנטים דקורטיביים ולייצר בה אווירה מיוחדת במינה? מראה עשיר ומעוצב על פי רצונך? אתה מוזמן להתוודע לאפשרויות המתקדמות ולהכיר את אנשי המקצוע המובילים בתחום תכנון ועיצוב גינות.

מי מאיתנו שגינתו מהווה חלק מהותי מחייו, שמבלה בגינה זמן רב, שעות יקרות ערך, יודע ומבין את חשיבותה של השקעה בה ולרוב אינו מסתפק במעט דשא, כמה אדניות פרחים ועץ או שניים אלא דואג לטפח אותה, לטפל בה ולדאוג לה.

כמו שרבים מאיתנו עושים בתוך הבית ומשקיעים בעיצוב הפנים, כך גם עם הגינה, וכיום יש מבחר עצום של אפשרויות בעזרתן ניתן לשדרג את מראה, להביא לידי ביטוי את הטעם וההעדפות האישיות ולגרום לה להיות הרבה יותר מגינה נטולת ייחוד, עם האמצעים שיש בידינו בעידן המודרני כל אחד יכול להפוך את גינתו לגן קסום.

מסלעות לגינה, שבילי אבן, ריהוט ותאורת גן, בריכות, מפלים ומזרקות

אם פעם בגינה היתה בעיקר צמחיה – פרחים, שיחים ואולי גם כמה עצים, כיום לרובנו חשוב לשלב גם אלמנטים עיצוביים שמקורם אינו דווקא מעולם הצומח, ההיצע רחב ומגוון – ריהוט ותאורת גן, דקים ופרגולות, סלעים לגינה, בריכות נוי, מפלי מים ומזרקות, גדרות דקורטיביות, פינות ישיבה מיוחדות ועוד.

זו רק רשימה קצרה של אלמנטים ומוטיבים בהם ניתן לעשות שימוש, לשלבם בגינה ובכך להעניק לה ערך מוסף, עיצוב ואסתטיקה לצד הפונקציונליות וההכרח, כיוון שגינה יפת מראה ונעימה היא אינה צורך אלא רצון, ואם אתה מעוניין בגינה מרשימה עליך לגרום לה להיות כזו.

אדריכלי נוף ומתכנני ומעצבי גינות הן אנשי מקצוע שלמדו, הוכשרו והוסמכו לכך וכעת עוסקים בתחום כשלנגד עיניהם מטרה מוגדרת – לעבוד בשיתוף פעולה עם הלקוח ששכר את שירותיהם ליצירת הגינה בה הוא מעוניין. לתכנון וליישום יעיל ואחראי משמעות רבה בהגעה לתוצאות בהתאם לציפיות.

היכן ניתן למצוא את אותם בעלי מקצוע? לצפות בתמונות ולהתרשם? לקבל רעיונות ועצות? לברר עלויות ולזכות להצעות מחיר משתלמות? לא צריך לחפש הרחק משום שהגעת לפורטל הגינון של ישראל – הדשא של השכן, הירשם וצא לדרך.