גינון ופיתוח

גינון ופיתוח

תמיד רצית גינה מפוארת אבל לא היה לך זמן להשקיע ולהתעסק עם העבודות הנלוות? זו לא סיבה לוותר על גינה פורחת, במיוחד כשיש אנשי מקצוע שיכולים לדאוג לכל במקומך, אז מדוע שלא תעשה שימוש בשירותיהם? הם מחכים לך פה בפורטל הדשא של השכן.

גינון ופיתוח – מתכנון ועד הקמת גינות פרטיות וציבוריות ואחזקתן

שירותי גינון ופיתוח הם כל אותם שירותים בתחום הגינון, מתכנון, הכנת השטח והקמת הגינה ועד טיפול בה, שימורה ואחזקתה לאורך זמן, כלומר כל מה שצריך, בכל שלב ושלב כדי שהגינה תהפוך לגינה יפה ומרשימה ותישאר כזו.

תכנון ראוי תוך ניצול מקסימלי של גודלו ומאפייניו, התחשבות בתנאי השטח ומזג האוויר באזור, הכנה ראויה של הקרקע לתהליך, בחירת הצמחיה, זריעה ושתילה, הנחת דשא, עיצוב הגינה, התקנת מערכת השקיה, גיזום, דישון והדברה נגד מזיקים ומחלות, כל העבודות הללו (וכמה נוספות), הכרחיות להקמה ולתחזוקה של גינה פרטית או ציבורית מוצלחת ונאה.

לרובנו את הידע וההבנה או הסבלנות והפנאי הדרושים על מנת להקים גינה ולשמור עליה רעננה ובריאה לאורך זמן, טיפול בגינה דורש המון, לא מספיק רק לרצות, דרושה הרבה השקעה ולכן מומלץ להשאיר את העבודה למי שמתמחה בה, אנשי מקצוע אמינים בעלי ניסיון שידעו להפיק ממנה את המקסימום וגם לשמר אותה.

פה בדשא של השכן – פורטל הגינון של ישראל אתה מוזמן להכיר את התחום מקרוב, לצפות בגלריות תמונות להמחשה, לקבל עצות וטיפים, הצעות מחיר על שירותי גינון ועל מוצרים ולהתקשר עם המומחים, זה פשוט ונוח, ההרשמה אינה כרוכה בתשלום והמענה מהיר ויעיל.