דשא כרמל

דשא סינטטי

מתעניין בסוגי דשאים, דשאים טבעיים ודשאים סינטטיים? מעוניין לערוך השוואות מחירים ולהיוועץ לקראת הבחירה בדשא לגינתך? פורטל הדשא של השכן הוא המקום האידיאלי לעשות זאת בו, צריך רק להירשם ולהנות משירות מוצלח במיוחד.

מהו דשא כרמל?

דשא כרמל האו דשא סינטטי, כלומר דשא מלאכותי שאין צורך לטפל בו, לא להשקות, לא לכסח ולא להדביר נגד חרקים. כיום ישנם לא מעט סוגי דשא סינטטי המיוצר ומשווק על ידי חברות שונות, מה שמבדיל את דשא כרמל הוא שאינו מיוצר בידי יצרן דשאים סינטטיים אלא על ידי חברת כרמל הידועה בתור יצרנית שטיחים ופרקטים.

לכרמל שלושה דגמים של דשא סינטטי, לכל אחד תכונותיו וצבעיו, שלושת הדגמים הללו מצטרפים אל דגמים נוספים של מספר חברות אחרות העוסקות בתחום ולכן מומלץ לכל מי ששוקל לרכוש דשא סינטטי לגינה לבצע סקירה, לברר עלויות ולהשוות איכויות לפני שיגיע להחלטה.

רוצה לדעת כמה עולה דשא כרמל? לקבל הצעות מחיר על דגמי דשאים מובילים?

דשא סינטטי הפך עם השנים לבחירה המועדפת על מגוון לקוחות רחב, בעלי גינות קטנות או גדולות, גינות חצר וגינות גג – המחיר המשתלם, העובדה שלא צריך להשקיע מאמץ והוצאות על טיפול וטיפוח הדשא, המראה והמרקם שנשמרים לאורך זמן, כל אלה הם יתרונות מהותיים שגרמו לדשא סינטטי להפוך פופולרי.

פורטל הגינון של ישראל מציע לך לקבל מידע מסודר, מענה לשאלות, ייעוץ ממומחים בתחום והצעות מחיר להשוואה, הצטרף והקל על עצמך.