גינות מיוחדות

עיצוב גינה ביתית

יש מי שהגינה בשבילו היא דבר מה מובן מאליו, מקום מחוץ לבית עם קצת צמחיה ופרחים, עץ או שניים, פשוט גינה, היא שם ויש להשקותה כשצריך ואולי מדי פעם לעבוד בה קצת אבל לא יותר מזה.

ויש מי שבשבילו גינה היא הרבה יותר מכך, מקום מפלט, פינה אהובה ומוערכת שיש להשקיע בה מחשבה וזמן, לטפח אותה ולהעניק לה כדי שתתן דבר מה בתמורה.

גינות מיוחדות – לייצר גינה שהיא חלום

אז יש ויש, כל בעל חצר או גינה מחליט בעצמו כמה הוא מוכן להשקיע בה ובאיזה אופן, מה הוא אוהב לעשות בגינה, מה הוא מצפה מגינה וכיד הוא מעוניין שתיראה. מי מאיתנו שאינו מסתפק בגינה כפי שהיא, מי שחשוב לו שגינתו תבטא את טעמיו והעדפותיו, שיהיה לה סגנון מובהק, שתהיה מרשימה וייחודית עליו לגרום לכך לקרות.

ובימינו ישנה אפשרות להקמת גינות מיוחדות, גינה שאינה דומה לשום גינה אחרת, גינה בעיצוב מיוחד תוך השקעת מחשבה רבה. זו יכולה להיות גינה בסגנון מסוים ברור ומדויק כמו – גינה בסגנון יפני, ים תיכוני או טרופי, כפרי או יוקרתי, או כל אפשרות אחרת שעולה בדעתך.

 מה שחשוב הן הבחירות שתעשה, גדולות כקטנות ולא רק בנוגע לצמחיה, לדשא ולעצים, אלא כמובן גם לכל מה שקשור באלמנטים דקורטיביים ואסתטיים – בחירת תאורה, בחירת ריהוט גן ושאר בחירות עיצוביות להן משמעות רבה בהגעה לתוצאות מרשימות.

לכל פרט ופרט ישנה חשיבות והאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות – בניית מסלעות או שבילי אבן, התקנת בריכות נוי, מפלי מים או מזרקות, הקמת פינות ישיבה נעימות, שימוש בתאורה ייחודית המחמיאה לגינה ויוצרת את האווירה הרצויה, ואלה הן רק כמה מהאופציות.

מעוניין לקבל השראה? להתוודע אל גינות מיוחדות ולקבל רעיונות, אז קודם כל אתה מוזמן לצפות בתמונות של גינות שעשינו, הן נמצאות פה באתר ובנוסף להירשם, להכיר את אנשי המקצוע המובחרים העוסקים בתחום תכנון ועיצוב גינות ולזכות לייעוץ ושירות מקצועיים במיוחד.