אדריכלות גינות

אדריכלות גינות

איך אתה רואה את הגינה שלך? מה היית רוצה שיהיה בגינה שלך? האם אתה מעוניין בגינה שהיא יותר מסתם גינה? אלה הן שאלות שעליך לענות עליהן בטרם תתחיל בהקמת גינה או עיצוב גינה מחדש.

כמעט כל אחד יכול לתכנן ולהקים גינה בעצמו אם יש לו קצת זמן, אנרגיה וסבלנות, אך לא לכל אחד יש את הידע הנחוץ כדי לתכנן ולהקים את הגינה לה הוא מקווה, הגינה שהוא רואה בדמיונו, לשם כך צריך ברוב המקרים להיעזר במי שלמד את התחום והתמחה בו.

אדריכלות גינות – לתכנן, להקים ולעצב את הגינה המושלמת

אדריכלות גינות או אדריכלות נוף היא תת תחום באדריכלות המתמקד בכל הקשור בתכנון, הקמה, בנייה ועיצוב גינות וגנים על כל ההיבטים והאלמנטים, כלומר יצירת תכנית ויישומה על פרטי פרטיה – מבחירת הסגנון, הקרקע, הצמחיה, העצים ועד השקייה, תאורה, ריהוט גן ודקורציה (מסלעות, שבילים, מזרקות, מפלי מים, בריכות נוי או שחייה ושאר פרטים).

אדריכל גינות – איש המקצוע שיעשה למענך את העבודה

אדריכל גינות הוא האדם המוסמך לביצוע העבודה, הוא בעל הידע, ההבנה והניסיון הדרושים כדי לתכנן ולעצב גינה מושלמת שתספק מענה לכל צרכיך ורצונותיך, בין אם מדובר בגינה פרטית או גינה של בניין משותף, גינת גג או גינה במרפסת, גינה של מוסד ציבורי או גינה של בית עסק. אדריכל גינות הוא איש המקצוע אליו יש לפנות.

אדריכלי גינות אם כן נותנים מענה ראוי ומדויק ללקוח, ניתן להשוות את ההבדל בין אדריכלות גינות לשירותי גינון להבדל בין שכירת שירותיו של איש שיפוצים לשכירת שירותיו של מעצב פנים, כך שעליך לערוך את שיקוליך לפני שתגיע להחלטה.

אז איך היית רוצה שתיראה הגינה שלך? אם אינך מוכן להתפשר על תוצאה שהיא פחות ממושלמת כדאי שתפנה אל המקצוע הטובים ביותר, פורטל הדשא של השכן מספק לך את האפשרות וביתר קלות, התקשרות עם אדריכלי הגינות והנוף המובילים וקבלת הצעות מחיר לקראת בחירה מוצלחת במיוחד.