גינות קטנות

גינות קטנות

יש לך גינה אבל היא קטנה? אין זה אומר שהיא לא יכולה להיות גינה מרשימה, עם מעט סיוע בתכנון ובעיצוב ממקצוענים המתמחים גם בעיצוב גינות קטנות היא יכולה להפוך לגינה קטנה ומקסימה.

בפורטל הגינון של ישראל תתוודע אל מיטב אנשי המקצוע המספקים שירותי גינון, תקבל ייעוץ והצעות מחיר שייסעו לך לבחור בגנן או בחברת גינון שיעניקו לגינתך את הטיפול הדרוש לה ויעשו זאת על הצד הטוב ביותר.

תכנון ועיצוב גינות קטנות – לעשות את המיטב עם המקום הקיים

יש נטייה לחשוב שאם אין די מקום לא ניתן להקים גינה ראויה, לכן לא מעטים מוותרים על גינה כי נדמה להם שהתוצאה תהיה לא מוצלחת או מגוחכת, אך בכל הנוגע לגינות אין חוקים. גינה המתפרשת על שטח גדול יכולה להיות גם גינה מוזנחת, לא מטופחת או לא מתוכננת ולא מנוצלת כראוי ובאותה מידה גינה קטנה יכולה להיות יפת מראה, נעימה ואפילו מפוארת ומעוצבת ללא דופי.

הכל תלוי בתכנון, בעיצוב וביישום, במחשבה המושקעת בגינה ובטיפול שהיא מקבלת, ישנן כל מיני סוגי גינות קטנות, זו יכולה להיות גינה של בית פרטי עם חצר קטנה, גינת בניין, גינה הממוקמת מחוץ או בכניסה לבית עסק, גינת גג או גינה במרפסת.

החכמה היא לדעת כיצד לנצל את המרחב, מה למקם איפה, באיזה עצים, שיחים, צמחים ופרחים לבחור, באיזה מידות וגבהים, כיצד לעשות חלוקה הולמת שלהם בשטח הקיים וכן הלאה. מה שבטוח זה שתמיד ישנה אפשרות לייצר גינה נהדרת וחיננית, גינה שתסב אושר לבעליה.

ומה שצריך לעשות כדי לגרום לכך לקרות זה לפנות אל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אנשי מקצוע מתחום הגינון שידעו לתת לך מענה מוצלח שיענה על דרישותיך תוך התחשבות בתנאי השטח, מתכנני גינות מנוסים יכולים לעשות פלאים גם עם גינות קטנות במיוחד.

אתה מוזמן להשאיר פרטים פה באתר – פורטל הדשא של השכן, להצטרף אל מקבלי השירות, לזכות לסיוע מקצועי במיוחד לצד הצעות מחיר משתלמות.