מחיר דשא סינטטי

דשא סינטטי

רוצה דשא כמו של השכן?

אם גם אתה רוצה גינה מושלמת, כמו של השכן, וזולה לתחזוק כדאי שתשקול להתקין דשא סינטטי. מחירי דשא סינטטי כיום מאפשרים כמעט לכל אחד ליהנות מגינה ירוקה וחסכונית לאורך שנים.

דשא סינטטי מחירון, תכונות ושימושים

מחירון דשא סינטטי נקבע על פי נתוני המפרט הטכני שלו. כאשר איכותם של המאפיינים גדלה כך מחיר הדשא יהיה גבוה יותר. מפרט זה כולל את המאפיינים הבאים-

  • צפיפות החומר- נעה בין 8000 ל 17000 בסוגי הדשא השכיחים.
  • גובה הסיבים וסוגם במ"מ
  • גוונים וצבעים – בכמה צבעים וגוונים מגיע הדשא.
  • תפר למטר רץ – נע בין 150 ל-260 בסוגי הדשא השכיחים.
  • גובה מרבד- נע בין 28 ל-40 בסוגי הדשא השכיחים.
  • אחריות יצרן- משתנה מיצרן ליצרן.
  • הגנה מקרינת U.V

השימושים המרכזיים לדשא סינטטי הם לכיסוי שטחים, גינות פרטיות, גנים ציבוריים, מגרשי ספורט או דריכה ולאחרונה גם לגינות יוקרה ומגרשי כדורגל.

מי צריך מחירון דשא סינטטי ?

מחירי דשא סינטטי נעים מסכום התחלתי של כ-65 ₪ למטר ויכולים להגיע עד ל-200 ₪ למטר רבוע. נתון זה מבטיח שכמעט כל מי שיהיה מעוניין לרכוש דשא סינטטי יצליח למצוא סוג דשא שמתאים לסכום ההשקעה המתוכנן. כיום כל חברה ליצור והתקנת דשא מחזיקה מחירון דשא סינטטי משל עצמה אך המחירים של סוגי הדשא השכיחים שנמכרים לאנשים פרטיים נעים על בסקלה שציינו קודם.

מחירי דשא סינטטי לעומת דשא רגיל

יכול להיות שבהתחלה ההוצאה לקניית דשא סינטטי תראה לך גדולה ביחס לדשא רגיל. אך מניסיון קודם ומחישוב פשוט ניתן להגיע למסקנה החותכת שדשא סינטטי חסכוני משמעותית לעומת דשא רגיל. חוסכים במים חומרי הדברה, גינון ועוד.

בחינה מעמיקה של מאפייני דשא סינטטי מחירון, יתרונות ועלויות אחזקה תדגיש גם כן את המסקנה בנוגע ליתרונותיו הרבים של דשא זה.

אם בחרת להתקין דשא סינטטי חשוב שתשאיר את העבודה למומחים, התקנת דשא סינטטי נעשת במספר שלבים הכוללים יישור האדמה, הדברת מזיקים, הוצאת שורשים, הידוק השטח, פיזור מצא ויריעה שחורה, הנחת היריעות, קיבוע משטח הדשא ולבסוף סירוק המרבד.

באתר זה, הדשא של השכן – פורטל הגינון של ישראל, תמצא בקלות מידע נוסף בכל הקשור לדשא סינטטי מחירון, סוגים, יתרונות וחסרונות ועוד. בנוסף תוכל לקבל בקלות ובמהירות הצעות מחיר מגננים מקצועיים מה שיבטיח שתקבל סוף סוף את הגינה שתמיד חלמת עליה. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס המצורף ונציג מקצועי יחזור אליך תוך מספר רגעים.