מחירון גינון

אחזקת גינות

מתעניין במחירי שירותי גינון? לגינתך הפרטית או לגינת הבניין? אם אתה מעוניין בקבלת הצעות מחיר משתלמות ממבחר אנשי מקצוע וחברות העוסקים בגינון, פורטל הדשא של השכן לעזרתך, פשוט מלא את הטופס ותזכה לשירות אדיב.

מחירון גינון – כמה עולה שירות זה ואחר או כמה עולה גנן קבוע?

בכל הנוגע לשירותי גינון לא ניתן ממש למצוא מחירון גינון מדויק, מדובר בתחום שאין עליו פיקוח מסודר וכל חברה, גנן, ספקי שירות ומוצרים רשאים לקבוע את מחיריהם כטוב בעיניהם, עם זאת משום שישנו היצע רחב, כלומר לא מעט אנשי מקצוע המספקים שירותים אלו ואחרים ישנה גם תחרות והיא מתבטאת בעלויות השירותים למיניהם.

מה שאומר שעם עריכת בדיקה וסקר שוק נבון ניתן להגיע לתוצאות מוצלחות, לקבל כמה הצעות מחיר על שירות זה או אחר, בין אם הוא חד פעמי או קבוע וכן גם על מוצרים לגינה, להשוות עלויות ולבחור מאוחר יותר בעסקה המשתלמת.

גנן המגיע לטפל בגינה באופן קבוע קובע לרוב את השכר שהוא מעוניין לקבל על פי קריטריונים כמו – זמן, למשל כמות שעות וימים בשבוע או לחלופין חודש. ביקוש, גננים מבוקשים ועסוקים יגבו בדרך כלל יותר מאשר גננים שיש להם פחות עבודה. איכות השירות, אם נעשה שימוש בציוד מתקדם יותר או פחות לדוגמא, וכן הלאה.

אנשי מקצוע אחרים ביניהם אדריכלי נוף, מתכנני ומעצבי גינות וכדומה יגבו לרוב שכר טרחה גבוה יותר מגננים, וזאת כיוון שהם למדו את התחום (לימודים אקדמאים) והתמחו בו, עבודתם נחשבת למקצועית במיוחד וברמה גבוהה ביותר ועל כן הם רשאים לגבות גם סכומים גבוהים יותר.

כשזה מגיע לשירותים כמו – גיזום או כריתת עצים, כיסוח דשא, שתילת עצים וצמחיה, הכנת קרקע להנחת דשא וכדומה או מוצרים כמו – עצים, דשא וצמחים לגינה, מסלעות, מזרקות, בריכות נוי, מפלי מים ופריטים דקורטיביים גם אז המחיר משתנה ותלוי בנותן השירות או הספק.

כדי לערוך הכרות מקרוב עם העלויות ולקבל הצעות מחיר להשוואה עליך רק להשאיר פניה ופורטל הגינון של ישראל ידאג לספק לך את האינפורמציה הדרושה, כך בוחרים שירותי גינון ומוצרים לגינה בצורה נבונה.