כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על בריכות שחייה ביתיות

בריכות שחייה ביתיות

אם בעבר רק עשירים בלבד יכלו ליהנות מהמותרות של השתכשכות בבריכה פרטית, היום כמעט כל אדם הגר בבית עם חצר, פנטהאוז ואפילו בית פרטי גדול, יכול להרשות לעצמו לבנות בריכה ביתית. מחירי ההקמה של בריכות פרטיות נשחקו מאוד במרוצת השנים, וחלומם של אנשים רבים הופך למציאות מדי יום. אז כמה זה באמת עולה לבנות בריכה ביתית? האם זה כולל הוצאות אחרות ודברים נלווים? מענה לכל השאלות תקבלו במאמר זה.

מה המחירים של בריכות שחייה ביתיות?

מחיר הבריכה הפרטית מורכב מההקמה בפועל של הבריכה, וכן מרכישה של אביזרים המתלווים לבריכה, חלקם הכרחיים לקיומה של הבריכה, וחלקם מוסיפים יופי ויוקרה. מחירי הקמה בלבד עשויים לנוע בין 40 אלף שקלים ל 60 אלף, תלוי בחומר ממנו בונים את הבריכה. ככל שהחומר איכותי יותר, הבריכה תהיה עמידה ותדרוש פחות תחזוקה עם השנים, כאשר בריכה מבטון היא הטופ של הטופ. כדאי לבחור בחברה מעולה כמו טל בריכות, אשר בונה בריכות ברמה גבוהה ומגשימה לכם חלום בנוסף להענקת שקט נפשי.

אביזרים של בריכות שחייה ביתיות

הקמתם את הבריכה, הכל טוב ויפה. עכשיו נשאר להשלים את הפאזל עם כל האביזרים החיוניים לבריכה. כאמור ישנם הדברים שהכרחיים מעצם קיומה של בריכה, וישנם הדברים שרק יוסיפו לכם פאר והדר. ההוצאה הכי חשובה היא כמובן רכישת ערכת הניקוי והטיהור של הבריכה. מומלץ לקנות ערכה איכותית, כזו שלא תתקלקל מהר ותחזיק זמן רב, וכן תביא לרמת טיהור גבוהה מאוד של המים למען בריאותכם ובריאות ילדכם. בכלל זה נכנסים מסנן המים, ערכת ההכלרה אשר מפזרת כלור שהורג את החיידקים במים, משאבה לטובת סירקולציה של המים ומניעת ירקת והצטברות בקטריות, ועוד אביזרים אשר יומלצו לכם בחנות מתמחה.

מעבר לערכת סינון וטיהור המים, ישנם אביזרים נוספים שיש לקחת בחשבון בחישוב ההוצאות על בריכה פרטית: ריצוף הבריכה מבפנים ומבחוץ, רהיטים סביב הבריכה שיוסיפו קלאסיות ועניין, תאורה אשר תאיר על הבריכה בשעות הערב, כיסוי לבריכה כאשר היא אינה בשימוש, ועוד אביזרים רבים לפי יד הדמיון הטובה עליכם ותקציבכם.

דרכי הניקוי של בריכות שחייה ביתיות

ניקוי הבריכה הוא הדבר הכי חשוב שאתם יכולים לעשות לעצמכם. הזנחה של המים פירושה הקמת מושבות חיידקים, ירקת במים ועוד אי אילו תחלואות שאתם רוצים להימנע מהם. לכן כדאי לרכוש את ערכת הניקוי והטיהור האיכותית ביותר, אשר תסנן את המים מכל הלכלוכים, הנראים לעין וגם אלו שלא, משאבה שתבצע את סיבוב המים ותגרום להם להישאר בתנועה, כלור במידה הנכונה, כך שלא יהיה הרבה מדיי ועשוי להזיק למתרחצים, וכן לא מעט מדיי שהאפקטיביות שלו תוטל בספק.

בריכה של טל בריכות