המלצות גולשים גינון

"בדיוק לפני החגים הגנן של הבניין החליט להתפטר וכנציג ועד בית בבניין הייתי תקוע עם המשימה למצוא גנן חדש. אני לא צריך לומר לכם שלא היה לי כוח להפוך עולמות אבל עדיין הייתי חייב למצוא גנן נורמלי. בשיטוט באינטרנט מצאתי את האתר שלכם בין התוצאות הראשונות בחיפוש, נכנסתי ומצאתי בדיוק את מה שהייתי צריך. האתר נוח ואינפורמטיבי וגם השירות נוח ויעיל אני חייב לציין."

ניר ועקנין, גבעתיים

"דבר ששכחתי לקחת בחשבון כשבנינו בית זה את העניין של הגינה. בית בלי גינה מסביב עם צמחיה מלאה ועשירה פשוט נראה עירום. עם תקציב והרבה תקוות פניתי לאינטרנט ומצאתי את האתר שלכם שהציע שירותי תכנון והקמת גינות שם מצאתי את רוני שסגר לי אחלה מחיר אם אמתין מעט לתאריך בו הוא יסיים פרוייקט אחר אחלה גבר, אחלה גנן, אחלה אתר."

עופר, רחובות

"במחיר של גנן קיבלתי את יונתן שאמנם הוא גנן אבל סיים הכשרה של אדריכל נוף וכרגע צובר ניסיון במתן שירותי גינון. אתם לא מבינים איזו גינה יש לנו בבניין עכשיו תודה יונתן ותודה לכם."

עינת וייצמן, תל אביב

"קנינו בית ישן כדי לשדרגו. הבית היה שייך לזוג מבוגר קודם לכן, כפי שאתם יכולים לתאר הגינה הייתה מוזנחת ומלאה בשיחי קוצים. קיבלנו מספר הצעות דרך האתר שלכם כולם היו אדיבים אבל איציק גבר על כולם מבחינת ניסיון מחיר וזמינות. כבר למחרת הוא התייצב לעבודה, עשה אחלה עבודה אתם מוזמנים לקפה כתמורה לאחלה שירות שלכם."

אמנון שלו, נתניה

"מה עושים עם גינה נבולה? שואלים חברים על גנן? לא… מחפשים במדריכים שזורקים ליד הדלת? לא… מחפשים באתר שלכם! ממש הופתעתי לטובה מקווה שההלצות הן לרוחכם אבל באמת אחלה שירות."

רינה קשרו, קרית ביאליק

"אנחנו גרים בבית קרקע עם חצר גדולה גינה נחמדה עם המון פרחים ושלושה עצים ואנחנו מאוד משקיעים בטיפוחה. היה לנו גנן קבוע במשך שנתיים שעשה לנו המון בעיות, לא בגינה עצמה אלא כאיש מקצוע הוא לא תמיד היה אמין, אבל זה מה שהכרנו, וזה היה נוח לזמן מסוים. אבל שהתחיל להבריז כבר מעל שלוש פעמים או שנעלם לתקופה ופתאום חזר, החלטנו שזהו, נחפש גנן אחר. הבת שלי חיפשה באינטרנט והגיעה בין היתר לאתר הזה והמידע הגיע אלינו מעצמו. בחרנו בדודו, גנן נחמד שמטפל לנו בחצר באופן קבוע עכשיו, בלי להיעלם, בלי להבריז ובעיקר – במחירים נוחים מאוד!"

שרית ירמיהו, הרצליה

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904